• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 36 ürün listeleniyor.
   Şişe Soğutucu
   Şişe soğutucular, şişelerde müşterilere sunulan ürünlerin soğutulmasını sağlayan ürünlerdir. Bu doğrultuda işletme sahipleri satışa sundukları içecekleri soğutmak için şişe soğutucu ürünlerini sık sık tercih etmektedir. Cafe, bar ve restoran gibi işletmeler için özel olarak tasarlanmış olan ve bar arkası buzdolabı modelleri olarak da ifade edilen şişe soğutucu modellerini siz de tercih edebilirsiniz.
   Camlı yapısı ile içeriğinde ne olduğunun ve dolabın neresinde hangi içeceğin olduğunu görmenin mümkün olduğu bu ürünleri tercih ederek siz de ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı boyut, kapasite ve özelliklerde bulunan bu ürünler ile ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Kusursuz bir deneyim için hemen harekete geçebilirsiniz.
   Şişe Soğutucu Özellikleri
   Şişe soğutucular, daha öncede bahsedildiği gibi marka ve modellerine göre farklı özelliklere sahiptir.  Global mutfak tarafından sizlere sunulan kaliteli ve güvenilir derin dondurucu modellerinden bir tanesi olan şişe soğutucular farklı kapasitelere sahip olabilmektedir. Yüksek verim alma imkanı sunan bu ürünler hem dondurucu hem de tezgah görevi görerek aynı anda iki ihtiyacınızın karşılanmasını sağlamaktadır. Farklı markaların farklı özelliklerdeki bu ürünlerini inceleyerek ihtiyaçlarınız dahilinde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.
   Global mutfak, CSA, Ndustrio, Portabianco ve Senox gibi markaların ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır. Tek kapılı bar tipi şişe soğutucu, çift kapılı bar tipi şişe soğutucu, 3 kapalı şişe soğutucu gibi farklı kapasitelerdeki ürünler vardır. Bunun yanı sıra bar arkası ve bar altı gibi çeşitlerin de söz konusu olduğundan bahsedebiliriz.
   Şişe Soğutucu Fiyatları
   Şişe soğutucu fiyatları, işletmeler tarafından en çok merak edilen ürün fiyatları arasında yer almaktadır. Söz konusu ürünleri cafe ve restoranlarınızda kullanarak müşterilerinize en iyi şekilde içecekler sunmak ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. En kaliteli şekilde üretilerek sizlerin beğenisine sunulan bu ürünlere tek tıkla sahip olabilirsiniz. En uygun fiyat kalitesi ile üretilerek sunulan bu ürünlere sahip tıkla sahip olmak için harekete geçin. Yapmanız gereken tek şey firmamızın sizin için sunduğu bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek sipariş vermek olacaktır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.