• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 54 ürün listeleniyor.
   Bar Blender
   Bar blender, endüstriyel mutfaklarda sık sık tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra evlerde de tercih edilebilen ürünlerden bir tanesi olan bar blender modelleri geniş kullanım alanı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.
   Söz konusu ürün modelleri hemen hemen tek bir işlevi yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bar blender çeşitleri buzu, sıvıyı ve bazen meyveyi kremsi, pürüzsüz, donmuş kokteyllere dönüştürmektir. Tabii ki çoğu bar karıştırıcı bundan daha fazlasını yapabilir. Ancak dondurulmuş içecekler oluşturmak onların birincil işlevidir. Bu nedenle kafe ve restoran gibi işletmelerde bar blender çeşitlerinin yoğun bir talep gördüğünden bahsedebiliriz.
   Bar Blender Modellerinin Özellikleri
   Bar blenderların profesyonel bir şekilde çalışması için ½ ile 1 beygir gücü arasında bir motora ihtiyacı vardır. Kullanım kolaylığı kadar içeceğin kıvamı da önemlidir. Bu nedenle, basit bir açma/kapama düğmesi ve yüksek ve düşük güç düğmesidir. Darbe özelliği, kullanıcıya biraz daha fazla kontrol sağlar ve otomatik kapanma özelliğine sahip bir zamanlayıcı, harmanlama tutarlılığını gerçekten sağlar.
   Hamilton Beach, Remta ve Santos  bar karıştırıcılar en kaliteli ve güvenilir blender örnekleridir. Bu ürünler ¾ ve 1 HP motorlarla her iki hat da darbe seçeneği ile yüksek ve düşük güç ayarlarına sahiptir. Bu ürünler ayrıca otomatik kapanmalı bir zamanlayıcı içerir. Çeşitli büyüklükte kaplar mevcuttur. Hamilton Beach'in daha yumuşak bir içecek profili sağlamak için karışımı tekrar bıçaklara çeviren patentli Wave-Action sistemi bulunmaktadır.
   Kafe ve restoran gibi işletmeleriniz için kaliteli bir blender seçimi yapmak istiyorsanız bazı noktaları kesinlikle göz önünde bulundurmalısınız. Bunlar için motor gücü, ses düzeyi ve kapasitesi gibi unsurlardan bahsedebiliriz.
   Bar Blender Fiyatları
   Bar blender fiyatları birbirinden farklı özelliklere sahip olan ürünler için farklılık göstermektedir. Üstelik fiyatlar markalara göre de değişkenlik göstermektedir. Bu noktada söz konusu fiyatlar ile ilgili net bir şekilde bilgi vermek mümkün değildir. Siz de restoran ve kafe gibi işletmeleriniz için kaliteli ürünler tercih etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ürünlerimizi inceleyerek kolay bir şekilde siparişinizi tek tıkla oluşturabilirsiniz.

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.