• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 29 ürün listeleniyor.
   Benmari
   Benmari, profesyonel mutfak çözümleri arasında ilgi çekici bir alternatif olmayı başarır. Profesyonel aşçı ve şeflerin yemek hazırlık süreçlerinde kullandıkları Bain Marie ile ilgili en ideal seçenekleri Global Mutfak ayrıcalıklarıyla yakalamalısınız. Size en uygun modeller ve çok daha fazlası için kaliteyi yakalamaya başlamalısınız.
   Bain Marie adıyla tüm dünyada bilinen benmarinin ilk olarak altın eritmek için kullanıldığı bilinmektedir. Bir yöntem olarak tercih edilen benmarinin günümüzde mutfak sanatları için kusursuz bir çözüm olduğunu da ifade etmek mümkündür. Su dolu bir tencere içerisinde bulunan ikincil kapta eritme işlemleri gerçekleştirilir. Benmari yönteminin kullanıldığı ekipmanlar ise genellikle aynı isimle anılmaktadır.
   Benmari Modelleri Nelerdir?
   Mutfak sanatlarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan benmarinin farklı model ve seçenekleri vardır. Bu nedenle de Global Mutfak olarak ihtiyacınıza en uygun seçeneği tercih etmeniz adına harekete geçmeyi uygun görüyoruz. Bu çerçevede benmariyle alakalı hem kullanımı kolaylaştırıyor hem de seçiminiz için size alternatifler sağlıyoruz.
   Hazırlık aşamasında kullanılan benmarilerin yanı sıra bazı restoran ve açık büfe noktalarında tercih edilen benmari çözümleri bulunmaktadır. Burada amaç yemeğin herhangi bir tat ve lezzet kaybı yaşamadan sıcak kalmasını sağlamaktır. Lezzeti korumak ve sıcak servisi sağlamak adına tercih edilecek olan benmarilerle siz de kusursuz bir seçim yapmaya başlayabilirsiniz!
   Bain Marie Fiyatları
   Pişirme ve hazırlık ekipmanları konusunda en dikkat çekici ürünleri satın almak mı istiyorsunuz? Global Mutfak sayesinde hem kalite hem de kullanışlılığı bir arada yakalama fırsatına sahip olabileceksiniz. Bu aşamada yapmanız gereken sadece nasıl bir ürüne sahip olmanız gerektiğini değerlendirmek olacak!
   Benmari fiyatları ile alakalı size en uygun çözümleri sunuyoruz. Üstelik ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılarken bütçenizi de zorlamayacak çözümleri gündeme getiriyoruz. Siz de Bain Marie ile alakalı en ideal alternatifi yakalamak adına zaman kaybetmeden seçiminizi yapmalısınız.
   Farklı göz sayısı, derece ayarı ve dayanıklılık özellikleriyle benmari kullanmak bambaşka olacak. Üstelik Global Mutfak sayesinde satın alacağınız ürünlerin dayanıklılığı da çok özeldir. Seçiminizi yaparak konforu fazlasıyla hissetmek adına Global Mutfak ürünlerini değerlendirin!

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.