• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 280 ürün listeleniyor.
   Buzdolabı ve Derin Dondurucular

   Buzdolabı ve Derin Dondurucular, endüstriyel ve profesyonel mutfaklar için en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Gıda ürünlerinin bozulmasını engellemek ve daha uzun süre kullanılabilir olmasını sağlamak için soğutucular yoğun bir şekilde talep görmektedir. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan soğutucular ile siz de profesyonel mutfaklarınızdaki ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz.
   Farklı ürün seçenekleri ile dikkatleri üzerine çeken soğutucu çeşitleri arasından seçiminizi yaparak tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik Global mutfak aracılığı ile bu ürünlerde toplu alım da yapabilirsiniz. Toplu alımlar ile ilgili fiyat değişiklikleri meydana gelebilir. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Peki, soğutucu kategorisinde hangi ürünler yer almaktadır? Buzdolabı ve Derin Dondurucu çeşitleri nelerdir?

   Soğutucu Çeşitleri

   Global mutfak ayrıcalıkları ile sizlere sunulan soğutucu çeşitleri genel olarak aşağıdaki gibidir.

   Dik Tip Soğutucular

   Dik tip soğutucular, buzdolabı şeklinde sunulan ürünlerdir. Camı ya da camsız dik tip soğutucular bulunmaktadır. Bireyler ve işyeri sahipleri söz konusu ürünlerden istediklerine kolayca sahip olabilirler.

   Tezgah Tipi Soğutucular

   Bu soğutucuların üstü tezgah olarak kullanılabiliyorken altı ise soğutucu şeklindedir. Bu nedenle son derece yoğun bir şekilde kullanım vardır. Üstelik aynı anda iki işi de yerine getirdiği için son derece pratik gözükmektedir.

   Şişe Soğutucular

   Şişe soğutucular, buzdolabı şeklinde olan ve genellikle müşterilerine görebilecekleri, ulaşabilecekleri yerlerde olan soğutuculardır. Kafe, restoran ve pastane gibi alanlarda yoğun bir şekilde tercih edilen şişe soğutucular, müşterilerin beğenisine sunulan kaliteli ürünler arasında yer almaktadır.

   Pizza Hazırlık Dolapları

   Pizza hazırlık dolapları, adından da anlaşıldığı üzere pizzaların hazırlandığı ve bekletildiği dolaplardır. Özellikle pizza satışının yoğun olduğu restoran ve kafelerde son derece yoğun bir şekilde talep görmektedir.

   Profesyonel ve Kaliteli Soğutucular

   Profesyonel ve kaliteli bir soğutucuya sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizler için farklı özelliklerde ve farklı şekillerde sunulan bu ürünleri inceleyerek kendiniz için en uygun olana tek tıkla sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey profesyonel ve kaliteli soğutucular arasından tercihinizi yaparak siparişinizi oluşturmaktır. Hadi, en kaliteli ve güvenilir ürünler için acele edin.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.