• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 63 ürün listeleniyor.
   Elektrikli Fritöz
   Elektrikli fritöz, profesyonel mutfaklarda kızartma yapabilmek için gerekli olan elektrikli ürünler arasındadır. Bu noktada öncelikle fritözlerin talaş veya kızartma tavalarından daha güvenli olduğunu ifade edebiliriz.
    Derin tabanlı, yapışmaz tavalarda yemek pişirmek profesyonel mutfaklar için zorlayıcıdır. Ancak temizlenmesi zor yağ sıçraması, yanma tehlikesi, sonuçların tutarsız olması gibi sorunlar birçok kişinin bu pişirme tarzından uzak durmasına neden olmuştur. Fritözler olmazsa olmaz mutfak aletlerinin bir parçası olmasa da doğru pişirme aletine sahip olmak her şeyi değiştirebilir.
   Fritöz, yiyeceklerin içine konması için bir örgü sepet içeren basit bir ekipmandır. Ayrıca kızartma için yağı tutan bir iç kap içerir. Fritözlerin en iyi yanı, ocakta bir tencere yağın harcadığı uzun zamanın aksine, yağı sadece 5 dakika içinde ısıtmalarıdır. Çeşitli imalat şirketleri, ev mutfağına uygun çeşitli fritözler üretmiştir. Ancak, çok fazla seçenek olduğu için çok kafa karıştırıcı olabilir.
   Profesyonel Elektrikli Fritöz Seçimi
   Profesyonel mutfaklar için elektrikli fritöz seçimi yapmakta zorlanıyorsanız doğru adrestesiniz. Elektrikli fritözler arasından seçim yaparken aşağıdaki unsurları göz önünde bulundurmalısınız.
   Kapasite
   Fritözler farklı boyut ve kapasitelerde mevcuttur. Bazıları sadece 3 su bardağı yağ kullanırken, daha büyük olanlar 6 ila 8 su bardağı kadar yağ kullanır. Size uygun boyut, derin yağda kızartmak istediğiniz yiyeceklerin türüne ve işletmenizin büyüklüğüne bağlı olacaktır.
   Örneğin, fritözü patates kızartması ve tavuk kanadı kızartmak için kullanmayı düşünüyorsanız, küçük bir fritöz işinizi görecektir. Bununla birlikte, çok sayıda partiye ev sahipliği yapacak türden bir işletmeye sahipseniz büyük bir fritöze sahip olmalısınız.

   Boyut
   Seçeceğiniz ölçü, mutfak tezgahınızın ve mutfağın ölçüleri ile orantılı olmalıdır. Tezgahınıza sığmayan büyük bir fritöz istemezsiniz. Ayrıca, büyük fritözlerin taşınması ve yıkanması oldukça zahmetli olacaktır. Daha küçük fritözler daha az yağ gerektirir ve ayrıca daha az depolama alanı kaplar.

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.