• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 138 ürün listeleniyor.
   Espresso Makineleri
   Espresso makinesi, adından da anlaşıldığı üzere endüstriyel mutfaklarda rahatlıkla kullanılabilen ve bireylerin müşterileri için lezzetli espressolar hazırlayabilmesini sağlayan makinedir. Günümüzde bireylerin kahveye olan ilgisi ve kahve kültürü artmaya devam ettikçe espresso makineleri de çok daha önemli bir hal almaktadır.
   Türkiye’de kahve tüketimi son zamanlarda ciddi bir artış göstermektedir. Özellikle büyük şehirlerde sokaklarda ki zincir kahve mağazaları ve üçüncü dalga kahvecileri olarak adlandırılan demleme yöntemleri ile sunulan kahveler bireylerin ilgisini çekmektedir. Bu nedenle Türkiye’nin pek çok yerinde yeni nesil gurme kahvelere rastlamak mümkündür. Alışveriş merkezleri, sinema salonları ve çeşitli alanlar birbirinden lezzetli espresso hazırlayan mağazalar ile dolmaya başladı. Özellikle İtalya kahvesi olarak bilinen bu kahvelerin İtalyan kahve makinesi olarak bilinen makinelerde hazırlandığını söylemek gerekir.
   Espresso makineleri ile Lezzetli Kahveler
   Espresso sevdalıları artmaya başladıkça evlerine espresso makinesi satın alan kişilerin sayısı da bir hayli artıyor. Durum böyle olunca espresso makinesi tavsiye, en iyi espresso makinesi hangisi, latte makinesi ile espresso yapılır mı gibi çeşitli sorular tüketicilerin cevap aradığı sorular arasında yer alıyor. Şimdi gelin kafanızı karıştıran her türlü soruya birlikte cevap arayalım.
   Basınç, espresso makinelerinde son derece önemli olan bir konudur. Özellikle sade ve iyi çırpılmış köpüğü olan bir kahve sevenlerin kesinlikle basınçlı bir espresso makine tercih etmesi gerekmektedir. Basınçlı espresso makinelerinde kahvenin çok daha lezzetli olacağını ifade edebiliriz. Bireyler için satışa sunulan ev tipi espresso makinesinin basıncına göre 2 türü vardır. Bunlar; 6 bar ve yüksek basınçlı, 15-19 bar arası düşük basınçlı ev tipi espresso makinesidir. Ev tipi espresso makinesinde basıncın artması kahvenin kalitesini doğrudan etkiler. Bunun yanı sıra yüksek basınç kahvenin demlenme süresini de kısaltarak aromanın güçlenmesini sağlar.
   En Kaliteli Kahve makineleri
   En kaliteli ve lezzetli şekilde kahve hazırlayan söz konusu kahve makineleri ile mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Bu noktada sizin için sunulan kaliteli ve dayanıklı kahve makinelerini detaylı bir şekilde inceleyerek tek tıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hadi, en kaliteli ürünler için hemen harekete geçin.
   Ev tipi espresso makinesinin işlevleri genel olarak değişkenlik göstermektedir.  Basınçlı kahve makineleri genellikle bardaklar için ısıtılmış tepsiye sahiptir. Bunun yanı sıra otomatik ve iki bardakta infüzyon yapan makinelerde bulunmaktadır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.