• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Çekmece Kapasitesi

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 470 ürün listeleniyor.
   Fırınlar

   Fırın kategorisinde yer alan ürünler ile endüstriyel mutfaklardaki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılama fırsatı elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklerdeki endüstriyel fırınlar onlarca farklı dizaynı ve özelliği ile sizlere sunulmaktadır. Bu noktada işletmelerin ihtiyaçlarında artış gözlemlendikçe spesifik özelliklere sahip olan bu ürünlerdeki talebinde çok daha yoğun olacağından bahsedebiliriz. İşte bu noktada farklı fırın modellerini inceleyerek kendiniz için en uygun olanı kolayca tercih edebilirsiniz.

   Farklı Fırın modelleri

   Global mutfak’ta sizler için sunulan fırın modelleri genel olarak aşağıdaki gibidir.

   Patisserie Fırınlar

   Patisserie fırınlar, genellikle profesyonel mutfaklarda bulunan büyük boy bir pişirme cihazıdır. Dahili pişirme alanı genellikle fırın derinliğine sahip olarak tanımlanır. Bu geleneksel, mutfak boyutlu bir fırından önden arkaya doğru daha geniş ve daha uzun olduğu anlamına gelir.

   Konveksiyonlu Fırınlar

   Yiyecekler konveksiyonlu bir fırında daha hızlı ve genellikle daha düşük bir sıcaklıkta piştiğinden, normal bir fırından biraz daha fazla enerji verimlidir. Bu nedenle konveksiyonlu fırınlar sık sık talep görmektedir.

   Pide ve Lahmacun Fırınları

   Pide ve lahmacun fırınları, pide ve lahmacunların en lezzetli şekilde hazırlanarak pişirilmesini sağlayan fırınlardır. Bu nedenle restoran ve kebapçılar tarafından sık sık tercih edilen pide ve lahmacun fırınlarına siz de tek tıkla kolayca sahip olabilirsiniz.

   Baklava Fırınları

   Baklavaların en lezzetli şekilde pişmesini sağlayan baklava fırınları ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Özellikle pastane ve baklavacılarda yoğun bir şekilde ihtiyaç konusu olan baklava fırınlarını web sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

   Kumpir Fırınları

   Kumpir fırınları, adından da anlaşıldığı üzere kumpirlerin pişirilmesi için gerekli olan fırınlardır. İki çekmeceli, üç çekmeceli, dört çekmeceli gibi çeşitli modellere sahiptir.

   En Kaliteli Fırın Seçenekleri

   En kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunulan fırın modellerini inceleyerek tek tıkla bu ürünlere sahip olabilirsiniz.  Farklı kapasitelerdeki bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz ve işletmeniz için en uygun olanları sipariş verebilirsiniz. Hadi, en kaliteli ve güvenilir fırınlara sahip olmak için hemen harekete geçin ve tek tıkla siparişinizi oluşturun.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.