• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 31 ürün listeleniyor.
   Gazlı Fritöz
   Gazlı fritözler endüstriyel mutfakların en önemli ürünleri arasında yer almaktadır. Son derece kullanışlı bir yapıya sahip olan bu ürünleri tercih ederek ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz.
   Ticari bir gazlı fritöz, herhangi bir yüksek hacimli lokanta, kafeterya veya hızlı servis restoranı için mükemmeldir. Gazlı endüstriyel fritözler, daha küçük tezgah üstü modellerden daha ağır kullanım için tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra sürekli olarak soğan halkaları, patates kızartması, tavuk kanadı ve diğer kızarmış yiyecekleri hazırlamanıza olanak tanır. Birçok seçenekte ayrıca birden fazla kızartma tenceresi bulunur ve bu sayede birden fazla gıdayı farklı sıcaklıklarda lezzet aktarımı olmadan aynı anda pişirmenize olanak tanır.
   Gazlı Fritözlerin Özellikleri
   Gazlı fritözlerin sahip olduğu çeşitli avantajlar bulunmaktadır. Söz konusu özelliklerden genel olarak şu şekilde bahsedebiliriz.
   Birçok farklı seçeneğe sahip üniteler bulunmaktadır. Bu nedenle işiniz için mükemmel olan ticari gazlı fritözü bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Daha yüksek kapasitelere ve BTU'lara sahip fritözler, aşırı yoğun restoranlar için harikayken, daha küçük üniteler daha az güç harcar. Söz konusu ürünler daha az tutarlı kullanım için daha iyidir. Yerleşik filtreleme sistemleri, programlanabilir kontroller ve yemeğinizin her seferinde mükemmel çıkmasını sağlamak için otomatik doldurma dahil bir dizi farklı özelliğe sahip bir gazlı fritöz bulabilirsiniz. Söz konusu ürünleri inceleyerek sizin için en kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunulan ürünlere sahip olabilirsiniz.
   En Kaliteli Gazlı Fritözler
   Fritözler, endüstriyel mutfaklarda çeşitli kızartma işlemlerinin en iyi şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan ürünlerdir. Bu nedenle endüstriyel ve profesyonel mutfaklar için son derece önemli ürünler olduğundan bahsedebiliriz. Son derece lezzetli ve doyurucu yiyecekleri müşterileriniz için hızlı bir şekilde hazırlamanızı sağlayan bu fritöz çeşitleri aynı zamanda tasarruf elde etmenizi de sağlar.
   Gazlı fritöz fiyatları genel olarak ürünlerin markasına, sahip olduğu özelliklere ve özellikle kapasitesine göre belirlenmektedir. Kapasite arttıkça gazlı fritözlerin fiyatları da artış gösterecektir. Bu noktada yapmanız gereken tek şey söz konusu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek siparişinizi oluşturmaktır. Hadi, en kaliteli ürünler için bizi seçin.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.