• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Bu kategoride toplam 2 ürün listeleniyor.
   • Sayfa :
   • 1
   Gözleme Ocakları
   Gözleme ocakları, Türk lezzetlerinin en önemlilerinden bir tanesi olan gözleme pişirme için oldukça önemlidir. Lezzetli ve tadı damaklarda iz bırakan gözlemeler pişirmek için kullanılan bu ocaklar zaman zaman katmer için de tercih edilmektedir. Global Mutfak ayrıcalıklarıyla satın alabileceğiniz bu çok özel ürünlere daha yakından bir göz atarak alışverişinizi yapabilirsiniz.
   Gözleme ve lavaş pişirmek için ideal bir çözüm sunan ocakları ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde tercih edebilirsiniz. Kaliteli, kullanışlı ve enerji verimliliği yüksek olan gözleme ocağı seçenekleri sayesinde kusursuzluğu elde edebileceksiniz. O halde alışveriş öncesinde sizi bekleyen çok özel seçenekleri değerlendirmenin tam zamanı!
   Gözleme Ocağı Modelleri
   Gözleme hazırlığı için tercih edeceğiniz ocaklarda modelleri değerlendirirken farklı seçeneklerin dikkat çektiğinden söz etmek gerekir. Enerji kaynağına ve yapısal özelliklerine göre ön plana çıkan gözleme ocakların daha yakından bir göz atmanın tam zamanı!
   Elektrikli ve Gazlı Ocaklar
   Cafe, restoran ve profesyonel mutfaklarda kullanılan gözleme ocaklarında en önemli detay enerji kaynağıdır. Elektrikle ve gazla çalışan farklı modeller pişirme imkanları sağlar. Üstelik kaliteli bir sonuç elde etmek adına da çözümleri ön plana çıkarır. Siz de bu detayı dikkate alarak ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecek alternatifleri seçebilirsiniz.
   Gözleme ocağının elektrikli ya da gazlı olması temel olarak bir farklılık doğurmaz. Ancak kullanım farklılığına bağlı olarak bir seçim yapmak daha ideal olacaktır.
   Set Üstü ve Taban Raflı Gözleme Ocakları
   Gözleme ocağı seçenekleri arasında dikkat çeken alternatiflerden bir tanesi de ocakların yapısal özellikleridir. Set üstü ve taban raflı olmak üzere iki farklı alternatifi olan ocakları siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde tercih edebileceksiniz. Kalitesi ile dikkat çeken bu ocaklar pişirme performansıyla da ön plana çıkmayı başarıyor.
   Gözleme Ocağı Fiyatları
   Global Mutfak olarak farklı seçenekleri sizlerle buluştururken ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeyi önemsiyoruz. Size sunduğumuz gözleme ocakları ile uygun fiyatları da ön plana çıkarıyoruz. Siz de kalite, kullanışlılık ve uygun fiyat arıyorsanız ürünlerimizi inceleyerek son kararınızı vermelisiniz. Global Mutfak size kusursuzluğu sunar.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.