• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 296 ürün listeleniyor.
   Kahve makinesi
   Kahve makinesi endüstriyel mutfak ve kafelerde sık sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.  Bu noktada birbirinden kaliteli ve güvenilir bir şekilde üretilerek sizlere sunulan kahve makinesi çeşitlerini tercih ederek eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz için en uygun ve lezzetli kahve çeşitlerini de hazırlayabilirsiniz.
   Kahve makinelerinde heat exchanger teknolojisini kullanmaktadır. Heat exchanger teknolojisi ile tek sıcak su kazanı bulunmasına rağmen makinenin grup başlığına gelen su yani espresso ile su ayrı bir bölümden gelmektedir. Bu bölüm buhar alınan su ayrı şekilde gelmektedir. Yani Belezza espresso makine aynı anda süt ve espresso yapabiliyor. Ancak hiçbir şekilde performansında bir düşüklük meydana gelmiyor.
   Fiyat Karşılaştırması
   Her markanın kahve makinesinin kendi özelliklerine göre bir fiyatlandırması olduğundan bahsetmek gerekir. Bu nedenle hangi markanın kaç TL üzerinden makinelerini satışa sunduğunu ifade etmek mümkün değildir. Bu nokta farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan kahve makinelerini alırken bireylerin bazı hususlara dikkat etmesi gerekir. Bunlardan ilki yukarıda da bahsedildiği gibi basınç konusudur. Basıncı yüksek olan makinelerin çok daha lezzetli kahveler hazırladığını ifade ettik. Belleza basınç konusunda, kahvelerin en lezzetli şekilde hazırlanmasını sağlayacak kadar yeterlidir.
   Ev tipi espresso makinesi seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise sizin bütçenizdir. Amatör bir kahve makinesi ile aynı fiyatta profesyonel ev tipi espresso makinesi sunan Bellezza’yı tercih etmek istemez misiniz? En lezzetli espressoyu tıpkı profesyonel bir makinede hazırlanmış şekilde sizlere sunulan makinenin fiyatı da son derece uygundur. Amatör makineler ile aynı fiyatta ama yüksek performansları Bellezza ev tipi espresso makinesini satın almak için hemen harekete geçin. En lezzetli espressoları evinizde güvenle ve hızlı bir şekilde hazırlayın ve espressonun tadını çıkarın.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.