• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 2 ürün listeleniyor.
   • Sayfa :
   • 1
   Kebap ve Et Teşhir Dolabı
   Kebap ve et teşhir dolabı ayrıcalıkları ile kebap ve etlerin en sağlıklı şekilde depolanmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Global mutfak ayrıcalıklı fiyatları ve kusursuz ürünleri ile sizlere mükemmel bir deneyim sunmaktadır. Siz de bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak için kebap ve et teşhir dolabı ürünlerini tercih edebilirsiniz.
   Cam kapılı soğutmalı vitrinimizin enerji verimliliği göz ardı edilemez. Müşteriler içeride ne olduğunu görmek için buzdolabının kapısını kapatıp açıyorsa, bu sadece enerji çıkışı için kötü olmakla kalmayacak, aynı zamanda maliyetli olacaktır. Kapılar cam olduğu için müşterileriniz kapıyı açmadan önce hangi ürünleri satmanız gerektiğini rahatlıkla görebilirler. Ayrıca, ürünlerinizin cam soğutmalı bir vitrin içinde yer alacak olması , neredeyse bir kupa dolabı çekiciliği gibi görünüşlerini iyileştirecektir. Buzdolabının içinden gelen aydınlatma, bu ürünlerin, yalnızca kapıyı açtığınızda yanan geleneksel bir buzdolabına yerleştirildiğinden çok daha fazla öne çıkmasını sağlayacaktır.
   Kebap ve Et Teşhir Dolabı Özellikleri
   Cam kapılı buzdolaplarının en önemli faydası mallarınızı serin tutmanın ve çekici bir şekilde sergilemenin yanı sıra müşterilerinizi sattığınız ürüne bakmaya ikna etmelerini sağlayan tasarımları ve tarzlarıdır. Soğutmalı vitrin olarak da ifade edilen bu ürün işletme binanızın genel görünümünü yansıtmalıdır. Bu, bazı işletmeler için göz korkutucu bir görev gibi görünebilir. Ancak endüstrinin en büyük markalarından bazılarıyla çalıştığımız için stoklarımızda her zaman çeşitli soğutmalı vitrinler bulunur.
   Et ve kebap teşhir dolaplarının bir başka avantajı da her boyutta üretilebilmeleridir. Bu sayede farklı boyutlarda ki ürünlere sahip olabilirsiniz.  Farklı boyutlardaki bu ürünleri taban alanı dar olan küçük bir kafeden veya manevra için bolca alana sahip büyük bir mağaza veya süpermarketten her şeye sığabilecek hale getirmeleridir. Bu nedenle, binanızın düzenine ve tasarımına en uygun olanı kolayca satın alabileceksiniz. Özel iş ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, cam kapılı buzdolaplarımız ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılayabilir.
   En Kaliteli Ürünler
   Birbirinden kaliteli ve güvenilir tasarımdaki ürünlere sahip olmak için doğru adrestesiniz. En kaliteli ürün seçeneklerini sizlere sunan Global mutfak ayrıcalıklarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.