• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 118 ürün listeleniyor.
   Konveksiyonel Fırınlar
   Konveksiyonlu fırınlar, birbirinden farklı avantajlara sahip olan son derece kaliteli ve güvenilir fırın çeşitlerinden bir tanesidir. Bu noktada özellikle endüstriyel mutfaklarda yoğun bir şekilde talep gören konveksiyonlu fırın çeşitleri arasından kendiniz için en uygun olanı kolayca sipariş verebilirsiniz. Peki, sağladığı avantajlar ile dikkatleri üzerine çeken konveksiyonlu fırınların avantajları nelerdir?
   Konveksiyonel Fırınların Sağladığı Avantajlar
   Konveksiyonlu fırınların sağladığı avantajlar genel olarak aşağıdaki gibidir.
   Daha hızlı pişirir : Sıcak hava, yiyeceklerin etrafını sarmak yerine doğrudan yiyeceklerin üzerine üflendiğinden, yiyecekler konveksiyonlu bir fırında yaklaşık yüzde 25 daha hızlı pişer.
   Daha eşit pişirir : Normal fırınlarda, ısıtma elemanının bulunduğu yere bağlı olarak sıcak noktalar olabilir, ancak konveksiyon fırınındaki fan, sıcaklık farklılıklarını eşitlemeye yardımcı olmak için havayı dolaştırır.
   Kızartmada daha iyidir : Normal bir fırında hava biraz nemli olabilir, çünkü nem kaçamaz. Konveksiyon, kavurma sırasında şekerleri daha hızlı karamelize eden kuru bir atmosfer yaratır, böylece et ve sebze gibi yiyecekler daha kahverengi olur. Ancak iç kısımlar nemli kalır.
   Enerji tasarrufu sağlar : Yiyecekler konveksiyonlu bir fırında daha hızlı ve genellikle daha düşük bir sıcaklıkta piştiğinden, normal bir fırından biraz daha fazla enerji verimlidir.
   Konveksiyonun pek çok faydası olduğu için, muhtemelen çoğu konveksiyonlu fırının neden hala normal bir fırın ayarına sahip olduğunu merak ediyorsunuzdur. Ne yaptığınıza bağlı olarak, aslında etrafta sıcak hava sirkülasyonu yapan bir fan istemediğiniz durumlar vardır.
   Konveksiyonel Fırın Fiyatları
   Konveksiyonel fırın fiyatları, pastane ve büyük gıda firmalarının araştırdığı önemli bir konudur. Kapasitesine, markasına ve sahip olduğu özelliklere göre söz konusu ürünlerin fiyatlarında değişkenlik meydana gelmektedir. Bu noktada siz de web sitemizde yer alan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.
   Web sitemizde birbirinden farklı özelliklerde kaliteli ve güvenilir ürünler yer almaktadır. Konveksiyonel fırın fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyerek işletmeniz ve bütçeniz için en uygun olan ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Hadi, en kaliteli ve şık tasarımdaki ürünler sizleri bekliyor. Hemen harekete geçerek bizimle iletişim kurabilirsiniz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.