• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Çekmece Kapasitesi

   Kumpir Fırınları
   Kumpir fırınları, birbirinden lezzetli kumpirleri hazırlamak için gerekli olan fırın çeşitleridir. Hem lezzetli hem de son derece pratik bir şekilde kumpir hazırlamak için endüstriyel kumpir fırınlarını tercih edebilirsiniz. Sık sık tüketilen sokak lezzetlerinden bir tanesi olan kumpirde en önemli unsurun patatesin doğru pişirilmesi olduğundan bahsedebiliriz. Doğru pişirme şekli için özel olarak üretilen kumpir yapma makinesi ile kusursuz kumpirler sizleri bekliyor. Endüstriyel ve profesyonel mutfaklarınız için özel olarak üretilen bu ürünlere Global mutfak aracılığı ile kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Şimdi gelin, kumpir fırınlarının özelliklerini hep birlikte inceleyelim.
   Kumpir Fırını Modelleri
   Profesyonel otel, kafe, restoran, mutfak ya da işletmeler için kumpir fırınları son derece önemlidir. Kalitesinden asla ödün vermeyen profesyonel ve endüstriyel mutfaklar için önemli olan bu ürünlere tek tıkla kolayca sahip olabilirsiniz. İşletmenizin çeşitli ihtiyaçları doğrultusunda 2-3 çekmeceli bir şekilde farklı konseptler ile sunulan fırın çeşitlerine web sitemizden kolayca sahip olabilirsiniz. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tercih edilebilecek olan bu ürünler genel olarak paslanmaz çelikte üretilmiş olan ürünlerdir. Çelik iç yapı ve çelik çekmecelere sahip olan ürünlerde çakmakta bulunmaktadır. Farklı markaların farklı özelliklerde ki ürünlerini inceleyerek işletmeniz için en uygun ürünlere sahip olabilirsiniz.
   Çift izolasyonlu gövdesi ve paslanmaz yapısı ile son derece kullanışlı ve dayanıklı ürünler olan kumpir fırınları uzun süreli kullanım için uygundur. Uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünleri nerede satılır diye düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.
   Kumpir Fırını Fiyatları
   İşletmelerin ihtiyaçlarına göre tercih edilebilecek olan elektrikli ya da doğalgazlı bir şekilde çalışan bu ürünlerin fiyatları kumpir fırını fiyatları modellere göre değişkenlik göstermektedir. 2 çekmeceli, 3 çekmeceli, 4 çekmeceli bir şekilde sunulan söz konusu ürünlerin her birinin fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle söz konusu fiyatlar ile ilgili bilgi sahibi olmak ve ürünlerimize tek tıkla sahip olmak istiyorsanız hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek ürünler ile ilgili çok daha detaylı bilgi almak ve siparişinizi oluşturmaktır.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.