• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Çalışma Şekli

   Ocak Sayısı

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 81 ürün listeleniyor.
   Kuzineler

   Kuzineler, profesyonel mutfaklarda kullanılan en özel ekipmanlar arasında kabul edilmektedir. Yiyeceklerin ısıtılmasında kullanılan ve profesyonel mutfaklar için oldukça özel olan kuzinelerle ilgili en ideal seçimi Global Mutfak sayesinde yapabilirsiniz! Lezzetli ve kusursuz hazırlıklar için kuzinelerle kusursuzluğu yakalayın!
   Kuzine ocak ve fırınlar, mutfaklarda yemek hazırlığı yapmak adına tercih edilen oldukça özel ekipmanlardandır. Elektrikli ve gazlı olmak üzere farklı seçenekleri bulunan bu ekipmanlarda göz sayısı da ihtiyaca bağlı olarak farklılık göstermektedir. 4 ve 6 gözlü kuzine ocak – fırın modelleri şeflerin en lezzetli hazırlıklarında en büyük yardımcılarıdır. Siz de profesyonel bir hazırlık için mutlaka bu çok özel ekipmanları tercih etmelisiniz.

   Kuzine Ocak ve Fırın Modelleri

   Global Mutfak, farklı ürün gruplarıyla ihtiyaçlarınıza cevap verirken kaliteli bir seçim yapmanızı da oldukça önemser. Bu çerçevede kuzinelerin modelleri de ihtiyaca ve beklentilere göre farklılaşmaktadır. İşte Global Mutfak ayrıcalıkları sayesinde sizi bekleyen birbirinden özel seçenekler!

   Elektrikli Kuzineler

   Elektrik enerjisiyle çalışan kuzineler pişirme ve hazırlama konusunda hemen her mutfakta bulunması gereken seçeneklerdir. Sabit veya modüler bir şekilde tasarlanmış kuzine modellerini özel kılan sağlam yapılarıdır. Dışarıdan gelecek etkilere karşı uzun süreli kullanıma imkân tanıdıkları gibi kuzinelerin birden fazla personel için kullanım fırsatı sağladığından da söz etmek gerekmektedir.

   Gazlı Kuzineler

   Çevreci ve kullanışlı kuzine seçenekleri dendiğinde akla gelen en önemli alternatif kesinlikle Global Mutfak olacaktır. İhtiyaçları en iyi şekilde karşılarken kullanışlı ve kaliteli olmasıyla da dikkatleri üzerine çeken gazlı kuzineler sayesinde siz de beklentilerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Göz sayısı ve değişen ebatları sayesinde mutfağın vazgeçilmezi olacak kuzineler için seçiminizi yapmanın tam zamanı!

   Kuzine Fiyatları

   Kuzine satın almak isteyen hemen her işletme için fiyatları dikkate almak oldukça değerlidir. Yatırım maliyetlerini değerlendirmek ve bütçede verimliliği yakalamak için siz de Global Mutfak ayrıcalıklarını değerlendirmelisiniz. Farklı ürün seçenekleri ve kaliteyi ön planda tutan anlayışımızla size en iyi ürünü sunuyoruz. Bu çerçevede ideal bir seçim yaparak profesyonel mutfağınızda kuzineler ile alakalı sizlere destek oluyoruz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.