• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Mısır Haşlama Makinesi
   Mısır haşlama makinesi, cafe ekipmanları konusunda ilgi çekici bir seçenek olmayı başarır! Farklı kapasiteler ve ihtiyaca uygun çözümlerle dikkat çeken haşlama makineleri için tercihinizi Global Mutfak’tan yana kullanın!
   Mısır, atıştırmalık lezzet olarak cafelerde servis edilen ürünlerden bir tanesidir. Kimi zaman tek başına kimi zaman da bir yemeğin yanında sunulan mısırın haşlanması için profesyonel bir çözüme başvurmak şart! Bu nedenle mısır haşlama makinaları fark yaratan alternatifler olmayı başarır. O halde siz de cafeniz için en ideal seçimi yapmak adına mısır haşlama makinası alışverişine başlayabilirsiniz.
   Mısır Haşlama Makinesi Modelleri
   Mısırın müşterilere lezzetli bir şekilde servis edilmesi adına kullanılan haşlama makinelerinde en büyük farklılık kapasite ile ilgilidir. Çalışma prensipleri ve kalite konusunda benzer özellikler gösteren mısır haşlama makinaları ile alakalı hangi seçenekleri tercih edebileceğinize bir göz atalım!
   50 Litre Mısır Haşlama Makinası
   50 litre kapasite ile büyük çaplı işletmeler için ideal bir seçenektir. Özenle tasarlanan bu makinenin termostat ayarına sahip olması sıcaklığın arzu edilen seviyede tutar. Üstelik malzemesi paslanmaz çelik olduğundan uzun ömürlü kullanım için idealdir. Siz de cafelerde çok sık tercih edilen bu modeli kullanarak kaliteye odaklanabilirsiniz.
   22 Litre Mısır Haşlama Makinası
   Butik ve küçük işletmeler için mısır haşlama makinası konusunda tercih edilebilecek olan en ideal seçenektir. Kullanışlı olmasının yanı sıra malzeme kalitesinin de çok değerli olduğunu ifade etmek gerekir. Üstelik 50 litre mısır makinesinden tek farkı kapasitesidir. Enerji verimliliği ve uzun ömürlü oluşu sayesinde beklentilerinize en iyi şekilde cevap verir.
   Mısır Haşlama Makinası Fiyatları
   Cafe ekipmanları satın alırken kalite ve kullanışlılık kadan uygun fiyatı da çok önemsiyorsunuz değil mi? Global Mutfak olarak bu konudaki hassasiyetinizi biliyor ve buna uygun davranıyoruz. Size sunduğumuz bütün ürünlerde uygun fiyatı ön plana çıkarmaya çaba sarf ediyoruz. Ayrıca kaliteden taviz vermiyoruz.
   Global Mutfak ayrıcalıkları sayesinde mısır haşlama ekipmanları satın almak adına uygun model seçmeye başlayın. Ayrıca fiyatları, kalitesi ve bütün özellikleriyle bu ekipmanların kalitesini fazlasıyla yaşamaya başlayın!

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.