• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 182 ürün listeleniyor.
   Endüstriyel Ocaklar
   Endüstriyel ocaklar, adından da anlaşıldığı üzere endüstriyel mutfaklarda tercih edilen en önemli ürünler arasında yer almaktadır. Profesyonel mutfaklar tarafından tercih edilen söz konusu ürünler ile en kaliteli ve güvenilir şekilde yemek pişirilmesi mümkündür. Ev tipi ocaklar ile arasında ciddi farklılıklar bulunan bu ocak çeşitleri son derece dayanıklı ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. 
   Endüstriyel ocak çeşitleri yoğun mutfaklar da mutfak personelinin işini kolaylaştırmaktadır. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıda olan söz konusu ocakların sahip olduğu çeşitli özellikler bulunmaktadır. Sahip oldukları bu özellikler ile dikkat çekerek son derece eşsiz bir kullanıma sahip olması nedeni ile yoğun talep görmektedir.
   Endüstriyel Ocakların Özellikleri
   Ev haricinde kullanılmak için üretilen bu ocaklar genel olarak paslanmaz çelikte oluşturulmaktadır. Bu nedenle ocaklarda deforme meydana gelmemektedir. Bunun yanı sıra ocaklarda herhangi bir şekilde leke tutması da söz konusu değildir. Leke tutmaz yapıda olan bu ocakların temizliği ve bakımı son derece kolaydır.
   Ev tipi ocaklara göre çok daha yüksek bir şekilde enerji veren bu ürünler çok sayıda kişiye yemek hazırlamak için ideal olan ürünlerdir. Yemeklerin uzun süre boyunca belirlenen bir sıcaklıkta sağlaması sağladıkları için de son derece avantajlı ürünlerdir.
   Endüstriyel ocaklar pastane, otel, kafe ve bar gibi işletmeler için avantajlı olan bu ürünler yemeklerinizin çok daha lezzetli olmasını sağlar. Bu noktada farklı endüstriyel ocak seçeneklerini sunabiliriz. Bunlar aşağıdaki gibidir.
   • Yer ocakları
   • Taban raflı ocaklar
   • Su böreği ocağı motorlu
   • Set üstü ocaklar
   • Setüstü mini ocaklar
   • Gözleme ocakları
   • Ayaklı ocaklar
   • Döner ocakları
   Endüstriyel Ocak Fiyatları
   Endüstriyel ocak çeşitlerinin sahip olduğu farklı fiyat seçenekleri mevcuttur. Web sitemizde sizler için kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunulan birçok ürün bulunmaktadır. Söz konusu ürünlerden sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olanı tek tıkla sipariş verebilir ve ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. En uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunan Global mutfak’ın ürünlerini tercih ettiğiniz için hiçbir şekilde pişman olmayacaksınız. Hadi, kaliteli ürünler için hemen harekete geçin.

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.