• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Portakal Sıkma Makineleri
   Kafe ekipmanları arasında en kullanışlı ve kaliteli seçeneklerden bir tanesi de portakal sıkma makineleri olur! Kafeye gelen misafirlerin lezzetli ve sağlıklı içecek ihtiyaçlarına cevap veren kullanışlı makinelerle kaliteli hizmete kapı aralayabileceksiniz.
   Yeni kafe girişiminiz ya da mevcut kafenizde eskiyen portakal sıkma makinesi değişimi için birbirinden özel ürünlerimize göz atmanızı öneriyoruz. Kapasite, kullanışlılık ve performans konusunda farklı makine seçenekleri ile ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz. Global Mutfak hem profesyonel hem de amatör ihtiyaçlara cevap verirken kaliteyi ön planda tutan bir anlayışla hareket eder. Siz de kafeniz için en başarılı seçenekleri kullanarak kusursuzluğu yakalamaya hazır olun!
   Portakal Sıkma Makinesi Modelleri
   Meyve sıkma makineleri kullanım amaçları ve yoğunluklarına göre farklı özellikler gösterir. Bu noktada birbirinden farklı portakal sıkma makinesi ile sizlerin ihtiyacına cevap verecek alternatifleri değerlendirmeye başlayın!
   Otomatik Portakal Sıkma Makinası
   Portakal sıkma sırasında bir personele ihtiyaç duymayan bu modelde hazneye yeterince portakal doldurulduktan sonra sıkma işlemi otomatik bir şekilde gerçekleşir. Tam otomatik çözüm sunması verimliliği arttırdığı gibi zaman kayıplarının yaşanmaması adına da değerlidir. Büyük çaplı cafe ve restoranlarda sıklıkla kullanılan bir modeldir. Portakal suyu ve posayı birbirinden ayırırken kabukları da farklı bir haznede biriktirerek çok kullanışlı çözümler sağlar.
   Profesyonel Portakal Sıkma Presi
   Butik işletmelerin tercih ettiği portakal sıkma makinası çeşitleri arasındadır. Portakalın ikiye bölündükten sonra basit bir yay sistemi yardımıyla sıkılmasını sağlar. Elle portakal sıkma işlemi gerçekleştiğinden süreç uzasa da butik ihtiyaçlar için idealdir. Sağlam yapısı ve kullanışlılığı sayesinde küçük işletmelere uygundur. Üstelik portakala ek olarak greyfurt, nar ve mandalina sıkmak için de kullanılabilir.
   Portakal Sıkma Makineleri Fiyatları
   Meyve sıkma makineleri cafe ekipmanları arasında çok özel bir yere sahiptir. Üstelik kafelerin bütçe planlaması açısından da değerlidir. Bu nedenle de uygun fiyat ve uzun ömürlülük bir sıkma makinasının en önemli özellikleridir. Global Mutfak olarak uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışına odaklanıyoruz. Bu çerçevede de portakal sıkma makinesi fiyatları konusunda tatmin edici alternatifler sağlıyoruz. Lezzetli ve kaliteli portakal suyu için Global Mutfak ayrıcalıklarını yaşayın!

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.