• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   40.000,00 TL + KDV
   47.500,00 TL + KDV
   40.000,00 TL + KDV
   Bu kategoride toplam 22 ürün listeleniyor.
   Pasta Dolapları
   Pasta dolapları, pastane gibi işletmeler de işletmelerin gıda depolama ihtiyacının karşılanması için gerekli olan dolaplardır. Pasta teşhir dolabı olarak da bilinen söz konusu dolapları fırın, cafe ve pastane gibi işletmelerin en temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Pasta teşhir dolabı modelleri birbirinden farklı alternatiflerden oluşarak sizlere sunulmaktadır. Pasta teşhir dolabı aynı zamanda soğuk teşhir ünitesi modelleridir. Bu nedenle son derece yoğun bir şekilde talep görmektedir.
   Pasta dolabı çeşitleri Global mutfak’ta sizler için en kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunulmaktadır. Bu noktada siz de farklı kapasitelerde ki ve özelliklerde ki bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek kendiniz için en uygun olan modelleri tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünlere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
   Pasta Dolabı Özellikleri
   Pasta dolaplarının her birinin kendine has çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Pek çok alternatif ile sizlere sunulan bu dolap modellerini detaylı bir şekilde inceleyerek siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.
   Soğuk teşhir ünitesi olarak da bilinen bu ürünler işletmelerde yoğun bir şekilde talep görmektedir. Ürünlerinin tazeliğinin ve şıklığının korunmasını sağlayan pasta dolapları pastanelerin yanı sıra balık restoranlarında ve çeşitli işletmelerde tercih edilmektedir. Tezgah üstü modelleri de mevcut olan ürünler farklı kapasiteler ile sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle farklı kapasiteler ile sizlere sunulan bu ürünlere tek tıkla Global mutfak ayrıcalıkları ile ulaşmanız mümkündür.
   Pasta Dolabı Fiyatları
   Pasta dolabı fiyatları, soğutma özellikleri ve kapasitelerine göre değişkenlik göstermektedir. Paslanmaz cam ve kromdan üretilmiş olan bu dolaplar aynı zamanda kullanım kolaylığı ile de dikkat çekmektedir. Doğru ve kaliteli ürüne ulaşmanız durumunda pasta dolabı ile ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu noktada farklı seçenekleri ve depolama seçenekleri ile sizlere sunulan bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz.
   Web sitemizde sizler için kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunulan birçok ürün bulunmaktadır. Söz konusu ürünlerden sizin ihtiyaçlarınıza yönelik olanı tek tıkla sipariş verebilir ve ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Hadi, kaliteli ürünler için hemen harekete geçin.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.