• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 92 ürün listeleniyor.
   Patisserie Fırınlar
   Patisserie fırınlar, genellikle profesyonel mutfaklarda bulunan büyük boy bir pişirme cihazıdır. Dahili pişirme alanı genellikle fırın derinliğine sahip olarak tanımlanır. Bu geleneksel, mutfak boyutlu bir fırından önden arkaya doğru daha geniş ve daha uzun olduğu anlamına gelir. Bu fırınlar, yüksekliği ayarlanabilen birçok dahili pişirme rafı içerir. Tek veya çift istiflenebilirler ve profesyonelce kurulmaları gerekir.
   Bu tip fırın, aynı anda pişirilen büyük kapasiteli unlu mamulleri barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Genellikle aynı anda birden fazla tam boy fırın tepsisini tutabilir. İç boyutlar, bir yandan diğer yana kabaca 30 inç (76 santimetre), önden arkaya 27 inç (68,6 santimetre) ve yükseklik 24 inç (61 santimetre) şeklindedir.
   Patisserie Fırın Özellikleri
   Patisserie fırınlar genellikle paslanmaz çelik veya camdan tasarlanırlar. Bu nedenle son derece kullanışlı özelliklere sahiptir.  Fırınlar, aynı anda birden fazla ekmek pişirebilecek şekilde tasarlanmıştır.
   Bu cihazlar tipik olarak doğal gaz veya sıvı propan kullanılarak beslenir. Bazı modellerde, ısıtılmış havayı yiyeceklerin etrafında dolaştırmak için birden fazla hız ayarına sahip dahili fanlar bulunur. Bu hem gerekli pişirme süresini hızlandırabilir hem de yiyecekleri yakmadan veya az pişirmeden eşit şekilde pişirebilir.
   Çoğu fırın stili paslanmaz çelik bir stant üzerine monte edilebilir veya bir mutfak duvarına yerleştirilebilir. Bu ürünler profesyonel teslimat ve kurulum gerektirirler. Üniteler, iki fırının üst üste yerleştirildiği tek veya çift kapasiteli olabilir. Paslanmaz çelik stantlar, fırıncının ihtiyaçlarına bağlı olarak ünitenin mutfakta bir yerden diğerine yuvarlanmasını sağlayan tekerleklerle de donatılabilir.
   Patisserie Fırın Fiyatları
   Patisserie fırın fiyatları ürünlere göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle söz konusu ürünlerin fiyatları ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi vermek mümkün değildir. Web sitemizde yer alan birbirinden farklı ve kaliteli ürünleri inceleyerek ürünlerimizle ilgili detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Web sitemizde birbirinden farklı özelliklerde ve kalite de ürünler yer almaktadır. Patisserie fırın fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyin ve hemen tek tıkla siparişinizi oluşturun. Hadi, en kaliteli fırın seçenekleri web sitemizde sizleri bekliyor.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.