• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Çalışma Şekli

   Ocak Sayısı

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 1008 ürün listeleniyor.
   Pişirme Ekipmanları

   Pişirme ekipmanları ile endüstriyel mutfaklardaki ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Pişirme ekipmanları profesyonel mutfaklarda faaliyet gösteren usta ve şeflerin işlerini kolaylaştıracak ürünlerdir. Sizler için en kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunulan profesyonel pişirme ekipmanları ile ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz.
   Birbirinden farklı tasarımlar ile üretilen en şık ve kullanışlı ürünler Global mutfak aracılığı ile sizlere sunuluyor. Doğalgazlı ve elektrikli bir şekilde sizler için özel olarak sunulan bu ürünler paslanmaz malzemeleri ile dayanıklı ve çok sağlam ürünlerdir. Bu noktada ihtiyaçların karşılanması için de son derece önemli ürünler olduğundan bahsedebiliriz. Hem ekonomik hem de kaliteli ürünler olarak karşımıza çıkan profesyonel pişirme ekipmanları ile ilgili aşağıdakilerden bahsedebiliriz.

   Pişirme Ekipmanları Nelerdir?

   Fritöz

   Fritözler çeşitli yiyeceklerin kızartılarak son derece lezzetli bir hale gelmesini sağlayan ürünlerdir. Elektrikli yapısı ile son derece kullanışlı olan fritözler profesyonel mutfak ekipmanlarından bir tanesidir.

   Izgaralar

   Profesyonel mutfakların en fazla tercih edilen ürünlerinden bir tanesi olan ızgaralar ile ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Yiyeceklerin en lezzetli hali olan ızgara yapımında gerekli olan bu ürünler son derece kullanışlıdır.

   Ocaklar

   Bir mutfağın en önemli ürünü şüphesiz ki ocaklardır. Farklı boyutlara ve kapasitelere sahip olan ocak çeşitleri arasından seçiminizi yaparak profesyonel mutfağınızda eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz.

   Kaynatma Kazanları

   Büyük bir gıda işletmesiyseniz en fazla ihtiyaç duyduğunuz ürünlerden bir tanesi şüphesiz ki kaynatma kazanlarıdır. Farklı özelliklere sahip olan kaynatma kazanları ile ilgi çeken Global mutfak’ın bu ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ihtiyaçlarınızı belirlemektir.

   En Kaliteli Mutfak Ekipmanları

   Profesyonel ve kaliteli mutfak ekipmanları arasından seçim yapmak için doğru adrestesiniz. Global mutfak ayrıcalıklarını siz de hissedebilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde faaliyet gösteren Global mutfak ayrıcalıklarını siz de yararlanabilirsiniz. Hadi, en lezzetli ürünleri hazırlamak için hemen harekete geçerek bizim ürünlerimizi tercih edin. Profesyonel mutfak ekipmanları sizleri bekliyor.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.