• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 49 ürün listeleniyor.
   Planet mikserler
   Bir endüstriyel mikser çeşidi olan planet mikserler, son derece kullanışlı ve kullananların işini kolaylaştıran mikser çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu durumda endüstriyel mutfaklarda en fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesi olan planet mikserler ile sizde ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz.
   Endüstriyel mutfaklar, yüksek kapasiteli mutfaklardır. Bu nedenle bu mutfaklarda kullanılacak ürünlerinde yüksek kapasiteli olması son derece önemlidir. Paslanmaz çelikten yapılan bu ürünler kaliteli yapıları ile dikkat çekmektedir. Uzun yıllar boyunca kullanım için uygun olan bu ürünler sıvı karışımların en iyi şekilde karıştırılarak kullanıma hazır hale gelmesini sağlamaktadır. Endüstriyel mutfak ürünlerinden biri olan planet mikserler devir ve güçlerine göre farklı özelliklere sahiptir. Hamur karıştırma özelliğine de sahip olan planet mikserler, mutfaklardaki en büyük yardımcınız konumundadır.
   Planet mikser Özellikleri
   Planet karıştırıcılar yarı mamül ürünlerin hazırlanması için üretilmiş olan mikser çeşitleridir. Özel formu ile hamurda herhangi bir şekilde topaklama yapmayan bu ürünler çalışma prensipleri sayesinde oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Kabarcık olmadan homojen bir karışım elde etmenizi sağlayan bu ürünler ile siz de müşterileriniz için en uygun ürünleri hazırlayabilirsiniz. İşletmeler için sunulan 3 farklı planet türü bulunmaktadır. Bunlar profesyonel modeller, yarı profesyonel modeller ve ev tipi pişirme cihazları şeklindedir.
   Endüstriyel mutfaklarda kullanılan ürünler profesyonel ürünlerdir. 150 litre kapasiteye kadar kaseleri bulunan bu ürünler catering işi ile ilgilenen şirketlerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadır. Bu noktada siz de söz konusu ürünlere sahip olarak eşsiz bir deneyim ve pratiklik elde edebilirsiniz.
   En Kaliteli Planet mikser Çeşitleri
   Planet mikser modellerinin her biri kendi içerisinde farklı çeşitlere sahiptir. Bu nedenle ihtiyaçlarınız doğrultusunda hangi ürüne sahip olmak istediğinize karar vererek siparişinizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sizler için sunulan bu ürünleri inceleyerek tek tıkla siparişinizi oluşturmaktır. Planet mikser fiyatlarını da inceleyerek bütçeniz için uygun ürünleri gözden geçirebilirsiniz. Hadi, sizin için en uygun fiyata ve özelliklere sahip olan ürünleri inceleyerek tek tıkla kolayca siparişinizi oluşturun.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.