• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 59 ürün listeleniyor.
   Pleyt Izgara
   Pleyt ızgara modelleri ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Pleyt ızgara modelleri ile endüstriyel mutfakların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Şimdi gelin pleyt ızgara modelleri ile ilgili tüm detayları hep birlikte inceleyelim.
   Pleyt ızgara, kızartma tavasına çok benzeyen ancak farklı bir amaca hizmet etmesi amaçlanan benzersiz bir tasarıma sahip bir pişirme kabı türüdür. Tıpkı bir kızartma tavası gibi, ızgara tavası da daha kolay pişirme için yükseltilmiş kenarlara sahiptir. Bu nedenle endüstriyel mutfaklarda çok yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.  Pleyt ızgaraların özellikleri ile ilgili aşağıdakilerden bahsedebiliriz.
   Pleyt Izgara Özellikleri
   Bu ızgara modellerinin en belirgin özelliği, pişirme yüzeyinde birbirinden en az 1-2 cm uzaklıkta olan ızgara çizgileridir. Ayrıca ızgara çizgileri en az 0,5 santimetre yüksekliğindedir, çünkü pişirdiğiniz yemeğin suyunun akmasına yardımcı olur. Izgara tavalarının çoğu, yemeğinizin yapışmadan doğru şekilde pişmesini sağlamak için yapışmaz bir yüzeye sahiptir.
   Izgara tavası, üzerinde ızgara izi olmasını istediğiniz yiyecekler için harikadır. Bu nedenle, yapabileceğiniz yiyecek türleri için sonsuz olasılık vardır. Yemek pişirme kolaylığı ve yemeğin güzel bitmiş görünümü göz önüne alındığında, bu tavalar pişirmeye başlamak için yeterince iyi bir nedendir. Bu doğrultuda özellikle endüstriyel mutfaklarda söz ürünlerin sık sık talep gördüğünden bahsedebiliriz. LPG ve elektrikli seçenekleri bulunan söz konusu ızgara modellerinden maksimum fayda elde edilmesi mümkündür. Çünkü ürünlerde paslanmaz çelik gövde kullanılmıştır. Bunun yanı sıra krom kaplama da bulunmaktadır. Malzemelerin yapısı gereği son derece dayanıklı olan bu ürünler sert yapısı sayesinde uzun süre kullanım için uygundur. Pişirme yüzeyleri düz olması nedeni ile yağ sıçramaması için kenarlarda koruyucular bulunmaktadır. Bu da ürünleri çok daha kullanışlı bir hale getirmektedir.
   Pleyt Izgara Fiyatları
   Pleyt ızgara fiyatları, sahip olmak istediğiniz ürünün modeline ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle söz konusu ürünlerin fiyatları ile ilgili bilgi verebilmek pek mümkün değildir. Ancak bu ürünlere firmamız aracılığı ile sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.