• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Salamander
   Cafe ekipmanları arasında yer alan ve son derece kullanışlı olan salamender ürünleri firmamız ayrıcalıkları ile sizlere en kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunulmaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşterilerin en kaliteli ürünleri sunan firmamız aracılığı ile kaliteli ürünlerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.
   Semender, restoranlarda yaygın olarak bulunan özel bir mutfak aletidir. Esasen, standart bir fırın piliç süresinin yarısında mükemmel ızgara, kızartma, terbiye ve kızartma elde etmek için tasarlanmış olan endüstriyel bir mutfak aletidir.
   Bir semender örneğin tavuk yemeği, biftek veya çıtır deri üzerinde mükemmel kabuğu elde etmenize yardımcı olabilir. Buzdolabında çabucak gevrekleşen artık pizza gibi daha günlük uygulamalarda bile yardımcı olabilir. Bir semender tezgahın üzerinde tek başına durabilir veya duvara monte edilebilir. Bu noktada özellikle kafe ekipmanları olarak sık sık tercih edilen ürünler arasında yer alan salamender ile profesyonel bir deneyim elde edebilirsiniz.
   Salamender Çeşitlerinin Özellikleri
   Salamender çeşitlerinin bazı genel özellikleri bulunmaktadır. Söz konusu özelliklerden aşağıdaki gibi bahsedebiliriz.
   • Dört konumlu ayarlanabilir ızgara rafı
   • Ağır hizmet tipi, ticari paslanmaz çelik konstrüksiyon
   • Bağımsız olarak kontrol edilen iki adet 11.000 BTU kızılötesi seramik brülör
   • Farklı boyutlarda kare pişirme alanı
   • Büyük, çıkarılabilir ağır hizmet tipi ızgara rafı
   • Otomatik elektronik ateşleme ve yeniden ateşleme sistemi
   En Kaliteli ve Güvenilir Salamender Ürünleri
   Yukarıda bahsedilenlerin yanı sıra bu ürünler tabağa alınmış olan yiyeceklerin sıcak tutulmasını sağlamak için de kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra üzerine konan sosların ısıtılması ya da eritilmesi için de söz konusu cihazlar kullanılabilmektedir. Bu ürünlerin ısı kontrolü genel olarak manuel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Gıdalar brülörlere dikey bir şekilde yaklaştırılıp uzaklaştırılarak istenilen kızartma derecesinin elde edilmesi mümkündür.
   Firmamız birbirinden farklı çeşitlerde ki bu ürünleri sizler için en kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır. Siz de söz konusu selamander ürünlerine sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Salamender fiyatları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olarak söz konusu ürünler için sipariş oluşturabilirsiniz. Hadi, sizin için en kaliteli şekilde üretilerek sizlere sunulan bu ürünlere tek tıkla ulaşmak için hemen harekete geçin.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.