• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Set Üstü Mini Ocaklar
   Set üstü mini ocaklar, profesyonel mutfaklarda çok sık kullanılan ürünler arasındadır. Kaliteli, kullanışlı ve ihtiyaçlara tam anlamıyla cevap veren bu çözümler kalite odaklılığı elde etmeniz adına tasarlanmıştır. Global Mutfak olarak özellikleri ve kalitesiyle fark yaratan set üstü ocakları sizlerle buluşturuyoruz.
   Mini set üstü ocaklar, yemek hazırlığından ziyade sos veya küçük tavada hazırlanacak olan besinler için tercih edilmektedir. Kullanışlı oluşu ve ihtiyaçları tam anlamıyla karşılaması açısında başarılı olan bu ocakları siz de tercih ederek yemek hazırlık süreçlerinde kaliteyi hissedebilirsiniz. Dayanıklı, ihtiyaçlara cevap veren ve kaliteli pişirme imkanları sunan set üstü mini ocaklar arasından seçiminizi hemen yapabilirsiniz.
   Set Üstü Mini Ocak Modelleri
   Mini ocak modelleri, bir tezgâh üzerine yerleştirilerek kullanılan ve kaliteli çözümler sağlayan alternatiflerdir. Bu yönüyle ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayan set üstü mini ocakların sınıflandırması yapılmalıdır. Set üstü ocaklar enerji kaynağı ve göz sayısına bağlı olarak farklı özellikleri olduğundan söz etmek gerekir. İşte Global Mutfak ile sizi bekleyen birbirinden özel seçenekler!
   Elektrikli ve Gazlı Set Üstü Mini Ocak
   Set üstü mini ocak alternatifleri elektrikli ve gazlı olmak üzere 2 çeşittir. Bu yönüyle kullanım kolaylığı sağlarken ihtiyaca uygun bir şekilde çözüm sunar. Elektrik ya da gaz tercihinin ön plana çıkmasında tamamen tercih söz konusudur. Performans noktasında en ideal çözümler sağlayan elektrikli ve gazlı set üstü ocaklar ile kusursuzluğu yakalayabileceksiniz. Üstelik ihtiyaçlarınıza göre seçi yapabileceksiniz.
   Farklı Göz Sayısı ile Set Üstü Ocak Modelleri
   Set üstü ocaklarda modelleri belirleyen en önemli konulardan biri de göz sayısıdır. Tekli, ikili, üçlü ve dörtlü olmak üzere farklı sayıda gözü olan mini set üstü ocaklarla pişirme deneyimini yaşayın. Böylelikle kaliteli bir çözüme ulaşın! Bu noktada kaliteli ve kullanışlı sonuçlar elde edilebilmektedir.
   Global Mutfak ile göz sayısı ve enerji özellikler sayesinde çeşitlenen set üstü ocak modellerini değerlendirebilirsiniz. Kalite ve kullanışlılığı ön plana çıkaran alternatifler sayesinde siz de ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabileceksiniz. Konfor ve çok daha fazlası sizlerle buluşmayı bekliyor.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.