• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 18 ürün listeleniyor.
   • Sayfa :
   • 1
   Tulumba ve Köfte Şekillendirme Makineleri
   Tulumba ve köfte şekillendirme makineleri ile profesyonel mutfaklarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Farklı özelliklerde ve boyutlarda en iyi şekilde sizlere sunulan tulumba ve köfte şekillendirme ile profesyonel mutfakların ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz.
   Tulumba ve köfte, Türk mutfağının en değerli ve sevilen 2 lezzetidir. Mutfaklarda fark yaratacak şekilde lezzetlendirilip şekillendirilebilen tulumba ve köfteleri siz de en iyi şekilde hazırlamak için web sitemizdeki bu ürünleri tercih edebilirsiniz. En lezzetli ve kusursuz şekillere sahip olan yiyecekleri hazırlamak için ihtiyacınız olan tulumba ve köfte makineleri nerede satılır sorusuna cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizin için en güvenilir markalar aracılığı ile web sitemizde sunulan bu ürünlere tek tıkla ulaşabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.
   Tulumba ve Köfte Şekillendirme Makinelerinin Özellikleri
   Söz konusu makineler yaklaşık 6-7 dakika gibi bir süre içerisinde köftelerinizin ve tulumbalarınızın şekillendirilmesini sağlamaktadır. makinelerin modellerine göre 4 farklı uzunlukta şekillendirme yapabileceğiniz bu ürünler farklı ebatlarda sizlere sunulmaktadır.
   Tercih edilecek olan modele göre ürünlerin motor güçlerinde değişkenlik gözlemlenebilmektedir. Şekillendirme makineleri genel olarak 5 litrelik modeller ile sizlere sunulmaktadır. Ancak bazı profesyonel mutfaklarda daha yüksek kapasiteli ürünlere ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu mutfaklar içinde 10 litrelik ürünler vardır. İhtiyaçlarınıza göre farklı kapasitelere sahip olan bu ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.
   Endüstriyel ve profesyonel mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alan bu ürünlere kolayca sahip olmak için hemen harekete geçebilir ve ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.
   Tulumba Ve Köfte Şekillendirme Makineleri Fiyatları
   Restoran, otel mutfakları ve kafe gibi işletmeler için vakit en önemli unsurdur. Hem müşteri memnuniyetinin sağlanması hem de daha az zaman harcayarak yiyeceklerin hazırlanması için endüstriyel mutfak ekipmanları tercih edilmektedir. Bu noktada tulum ve köfte satışı yapan işletmelerin tulumba ve köfte şekillendirme makinelerine ihtiyaç duyması son derece olağandır.
   Ekonomik fiyat seçenekleri ve farklı boyutları ile sizlere sunulan bu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Fiyatları ve özellikleri size en uygun olan ürünleri tek tıkla sipariş verebilirsiniz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.