• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Kategoriler

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Waffle Makineleri 
   Kaliteli waffle makineleri sayesinde müşterilerine lezzetli waffle servis etmek isteyen bir cafe olmak mı istiyorsunuz? Global Mutfak ayrıcalıklarıyla ekipman ihtiyacınızı karşılamanın tam zamanı! Kullanışlı, dayanıklı ve kaliteli waffle makinası sayesinde en lezzetli tatlıları hazırlamak mümkün! Elektrikle çalışan ve performansıyla dikkat çeken waffle hazırlık ekipmanları için uygun fiyatlarla alışverişe başlayın.
   Waffle Makinesi Modelleri
   Cafelerin müşterilerine sağlıklı ve lezzetli tatlılar servis etme arzusuyla waffle seçeneklerini menülerine ekledikleri bilinir. Ancak lezzeti servis etmenin en özel yanı doğru seçilen bir makineyle mümkündür. Özellikle de yoğunluğu ve servis seçeneklerini dikkate alarak bir waffe makinası tercih etmeniz gerekmektedir.
   Çiçek Model Waffle Makinası
   Waffle hazırlık ekipmanları arasında ön plana çıkan çiçek model waffle makinası yüksek standartlarda waffle hazırlamayı sağlar. Elektrik verimliliği oldukça iyi olan bu makina kullanışlı yapısıyla da dikkat çeker. Çok sık tercih edilen çiçek waffle hazırlığını dakikalar içinde tamamlamayı sağlar. Ayrıca işletmeler için ideal bir çözüm sunar ve lezzeti de ön plana çıkarır.
   Çiftli Waffle Makinaları
   Waffle talebinin yoğun olduğu cafelerde endüstriyel bir çözüm olarak çiftli waffle makinaları ön plana çıkar. Üstelik aynı anda 2 adet waffle hazırlanmasını sağlar ve enerji verimliliğini destekler. Kullanımı oldukça kolay olduğu gibi waffle pişirme için birbirinden bağımsız iki ayrı haznesi vardır. Bu sayede kullanışlılık özelliğini ön plana çıkarır.
   Pankek Makinesi
   Waffle makinaları kategorisindeki pankek makinesiyle de lezzetli bir deneyim sunmak mümkün! Müşterilerin pankek tercih ettikleri durumda kısa sürede onlarca pankek hazırlamanız mümkün. Hızlı servis imkânı sağlarken enerji verimliliğini de destekleyen bu makine ile ihtiyaçlarınıza cevap vermek kolaylaşır.
   Waffle Makinesi Fiyatları
   Global Mutfak, cafe ekipmanları ile alakalı ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verecek çözümler sunarken beklentileri karşılama noktasında da dikkat çekici alternatifler sunar. Siz de cafeniz için en ideal ekipmanları tercih etmek ve bütçenize uygun çözümler yakalamak adına Global Mutfak’ı tercih edebilirsiniz. Waffle makinaları fiyatları sayesinde bütçenizi aşmayacak ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir seçimin tam zamanı! O halde müşterilerinize enfes waffelelar hazırlamak için makinanızı seçmeye hemen başlayın!

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.