• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   40.000,00 TL + KDV
   Bu kategoride toplam 1 ürün listeleniyor.
   • Sayfa :
   • 1
   Waffle ve Kumpir Dolapları
   Waffle ve kumpir dolapları sayesinde hazırlık süreçlerini enfes bir şekilde tamamlamak mümkün! Lezzeti yakalarken mutfaktaki ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına doğru ekipmanı seçin. Bu sayede Global Mutfak ayrıcalıklarını yakalamaya hemen başlayın!
   Waffle ve kumpir hazırlığı hemen her endüstriyel mutfak için özeldir. Hazırlık esnasında kullanılan ekipmanlar değerli olurken hazırlık sonrasında waffle ve kumpir depolama çözümleri de dikkat çeker. Bu noktada sizlere sunduğumuz endüstriyel mutfak dolapları sayesinde lezzeti muhafaza etmek oldukça kolay. O halde siz de verimliliği, kalitesi ve kullanışlılığı sayesinde ilgi çekici bir dolapla kusursuzluğu yakalamaya başlayın!
   Waffle ve Kumpir Dolabı Modelleri
   Lezzeti hazırlamak kadar teşhir etmek de oldukça değerlidir. Bu nedenle de cafe, restoran ve bazı diğer alanlarda kullanılan dolaplarla kaliteli sonuçlar elde etmek mümkündür. O halde siz de waffle ve kumpir dolabı ile ilgili ideal seçime kapı aralamaya başlamalısınız. Kullanışlı ve her anlamda ihtiyaçlara cevap verecek olan bu dolaplarla lezzeti tüketiciyle buluşturmak kolay olacak. İşte waffle ve kumpir konusunda sizi maksimum manada memnun edecek dolapların özellikleri!
   • Havalandırma ve soğutma sistemleri ile konfor sağlar,
   • Renk seçenekleri ile mekâna uygun çözümler,
   • Uzun ömürlü kullanıma uygun tasarım,
   • Temperli camlar sayesinde kullanışlılık,
   • Muhafazayı kolaylaştıran yapı.
   Global Mutfak ayrıcalıklarıyla tüm bu özellikleri bir arada sunan waffle ve kumpir dolapları satın alabileceksiniz.
   Waffle ve Kumpir Dolapları Fiyatları
   Lezzet sunmak için satın alacağınız endüstriyel mutfak dolapları konusunda hata yapmamanız gerekir. Doğru seçim ve kaliteli sonuçlarla ihtiyacınız olanı elde etmeye odaklanmalısınız. Bu noktada en önemli husus sadece Global Mutfak ürünlerini değerlendirmek olur. Endüstriyel mutfak ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirleyen anlayışımızla size en uygun çözümleri sunuyoruz. Üstelik fiyatlar konusunda da maksimum hassasiyet gösteriyoruz.
   Siz de mutfak ekipmanları ile alakalı ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir çözüm için hemen harekete geçerek alışverişinizi yapın. Global Mutfak sayesinde uygun fiyat ve alternatif ödeme koşulları ayrıcalıklarını yakalayın! Alışveriş deneyimini zirveye çıkarmak adına Global Mutfak ürünlerini değerlendirmenin tam zamanı! Size en uygun dolabı seçerek ihtiyacınıza cevap verin.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.