• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Kategoriler

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Bu kategoride toplam 167 ürün listeleniyor.
   Döner Ocakları
   Döner ocakları, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesi olan döner için en özel ekipmanlardan bir tanesidir. Lezzeti sofralara taşımak adına tercih edilen döner ocaklarında amaç kaliteli bir sonuca kapı aralamaktır. Global Mutfak olarak profesyonel mutfakların yanı sıra cafe, restoran ve farklı alanlarda kullanılan pek çok çözüm için sizlere hizmet sunuyoruz!
   Döner ocakları radyan adı verilen ve gazla çalışan kısmıyla etin pişirilmesini sağlayan ekipmanlardır. Alüminyum gövdesi sayesinde kullanışlılığı ön planda olan döner ocağı ihtiyaca uygun özellikleri ve farklı ebatlarıyla dikkat çeker. Etin ideal bir şekilde pişirilmesi adına tasarlanan bu ekipmanların tabla kısmı da kesilen eti muhafaza eder. Farklı ihtiyaçlara cevap vermek adına tasarlanan döner ocağı modelleri için tercihinizi yapabilirsiniz.
   Farklı Döner Ocakları Modelleri
   Döner lezzetinden vazgeçemeyen sayısı her geçen gün artarken profesyonel döner ocaklarına talep de artmaktadır. Bu yönüyle döner ocağı kendine has özelliklere sahiptir. Siz de bu özellikleri dikkate alarak bir seçim yaptığınızda kusursuzluğu elde etme şansına sahip olursunuz. Peki, döner ocaklarında sizi bekleyen modeller nelerdir?
   Global Mutfak olarak gaz ve elektrikle çalışan farklı ocak seçeneklerini sizlerle buluşturuyoruz. Çalışma prensibi benzer olsa da verimliliği farklı olan bu çözümler arasından size en uygun olanı satın almalısınız. Yaprak döner lezzetini ön plana çıkaran bu ocak modellerinin yanı sıra radyan sayısı farklı ocaklar da vardır. Radyan sayısı arttıkça kesilecek dönerin büyüklüğü de arttığından ihtiyaca göre bir seçim yapmak oldukça değerlidir.
   Döner Ocağı Fiyatları
   Döner hazırlığı yapmak adına oldukça önemli bir ekipman olan döner ocaklarında fiyatlar özelliklere göre belirlenmektedir. Elektrikli veya gazlı modellerin yanı sıra radyan sayısı gibi detaylar da fiyatlar üzerinde etkilidir. Bu nedenle satın alacağınız döner ocağını her anlamda değerlendirmeniz gerektiğini unutmamalısınız.
   Global Mutfak olarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılarken beklentilere uygun çözümler sunmayı da ihmal etmiyoruz. Size sadece kaliteli bir döner ocağı satın almak kalır. En kaliteli döner ocakları için Global Mutfak ürünlerini inceleyerek kaliteli bir seçim yapmaya başlayabilirsiniz.

    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.